Praia Do Espelho-Casa Das Portas Azuis
| Wi-Fi | Πισίνα Εξωτερική πισίνα | Ιδιωτική παραλία Παραλία |
| Αθλητικές δραστηριότητες Ιππασία Κατάδυση Ψάρεμα Κανό Πεζοπορία | Σπα & Ευεξία Μασάζ σε όλο το σώμα Μασάζ κεφαλής Μασάζ πλάτης | Χώρος για καπνιστές Ειδική αίθουσα καπνίσματος |
| Κατάλληλο για παιδιά Παιχνίδια | Κλιματισμός | Δεν επιτρέπονται κατοικίδια |
Η Praia Do Espelho-Casa Das Portas Azuis προσφέρει ενοικιάσεις αυτοκινήτων και προσκαλεί τους επισκέπτες να επισκεφθούν την Παραλία Espelho, που βρίσκεται σε απόσταση 10 λεπτών με αυτοκίνητο.
Αυτό το κατάλυμα απέχει σχεδόν 4 χλμ. από φυσικά αξιοθέατα, όπως Praia do Espelho.
Οι επισκέπτες της παραθεριστικής κατοικίας μπορούν να μαγειρέψουν τα γεύματα τους στην πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα. Οι επισκέπτες μπορούν να απολαύσουν τη νοτιοαφρικάνικη κουζίνα στο Aconchego do Espelho Restaurante-Bar, που βρίσκεται σε απόσταση 10 λεπτών οδικώς. Η Praia Do Espelho-Casa Das Portas Azuis διαθέτει εξωτερική πισίνα, καθώς και προσφέρει μασάζ πλάτης για τη χαλάρωση των επισκεπτών.
- Τοπικά αξιοθέατα
- η Παραλία Espelho900 μ.
- Παραλία Praia do Espelho850 μ.
- Παραλία Amores1,3 χλμ.
- Outeiro das Brisas1,4 χλμ.
- Πάρκο Outeiro2,1 χλμ.
- Praia do Espelho800 μ.
- praia de satu4,8 χλμ.
- Praia de Curuipe850 μ.
- Αεροδρόμια
- Πόρτο Σεγκούρο Αεροδρόμιο53 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Ειδική αίθουσα καπνίσματος
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- VIP check-in/ -out
- Υπηρεσία θυρωρού
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
- 24ωρη ασφάλεια
- Δωμάτιο με θυρίδες
- Κλειδί
Γεύματα και ποτά
- Κοινόχρηστη κουζίνα
- Κουζινικά είδη
- Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου
- Χώροι/ Τραπέζια για Πικνίκ
- Δείπνο
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Εξωτερική πισίνα
- Παραλία
- Ξαπλώστρα
- Ψυχαγωγία
- Ηλιόλουστη ταράτσα
- Κήπος
- Παροχές BBQ
- Μασάζ πλάτης
- Μασάζ κεφαλής
- Μασάζ σε όλο το σώμα
- Μασάζ πελμάτων
- Κατάδυση
- Κανό
- Πεζοπορία
- Ιππασία
- Ψάρεμα
- Ρηχή πισίνα
Υπηρεσίες
- Μεταφορά από το αεροδρόμιο (με χρέωση)
- Υπηρεσίες καθαριότητας
- Ενοικίαση αυτοκινήτου
- Πλύσιμο ρούχων
- Υπηρεσίες τουριστικού γραφείου
- Υπηρεσία αγοράς τροφίμων
- Happy hour
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Καθιστικό
- Χώρος ενδυμασίας
- Ταράτσα
- Έπιπλα κήπου
- Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
- Τραπέζι φαγητού
- Υπηρεσία σιδερώματος
- Πλυντήριο ρούχων
- Φύλαξη παιδιών
- Παιχνίδια
Σημαντική ειδοποίηση
- Πληροφορίες για επιπλέον κρεβάτια
- Δεν παρέχονται επιπλέον κρεβάτια στο δωμάτιο.
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πού μπορώ να αφήνω το αυτοκινητό μου όσο διαμένω σε η Praia Do Espelho-Casa Das Portas Azuis;
Οι πελάτες της η Praia Do Espelho-Casa Das Portas Azuis μπορούν να παρκάρουν σε ιδιωτική στάθμευση. - ❓
Πόσο κάνει ένα βράδυ διαμονής σε η Praia Do Espelho-Casa Das Portas Azuis;
Οι τιμές σε η Praia Do Espelho-Casa Das Portas Azuis κυμαίνονται από 416$. Για περισσότερες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το κατάλυμα. - ❓
Υπάρχει πσίνα σε η Praia Do Espelho-Casa Das Portas Azuis;
Ναι, οι πελάτες της η Praia Do Espelho-Casa Das Portas Azuis θα απολαύσουν ιδιωτική πισίνα.